We use cookies to facilitate the use of the Site Park and Fly. If you do not wish to have cookies placed on your hard disk, change the settings of your browser.
Helpline
881 66 77 88
22 299 07 82

Menu

Discounts for regular customers up to 40%

All of our car parks are located in the close proximity of the airports in Poland. The transfer of modern service
to the airport takes just a few minutes. Take advantage of our network of parking lots and get beneficial discount today!

Select parking airport

Book parking:

Online
1. Complete the form
2. Select a mode of payment
3. Print a ticket

Parkingi przy lotniskach:

PARK AND FLY - this network of airport parking worthy trust and choice.

Parkowanie w bliskiej odległości od lotnisk to oszczędność czasu i wygody. Już teraz możesz skorzystać z miejsc parkingowych dostępnych na parkingach niedaleko Twojego lotniska. Niskie ceny, dojazd do lotniska w komfortowych busach oraz profesjonalna obsługa to zalety, których nie można zignorować. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 5 zł za dobę! Gwarantujemy zawsze bezpłatny transfer na lotniska i z powrotem. Ponadto na naszych parkingach zapewniamy całodobowy monitoring, profesjonalną obsługę oraz najlepsze lokalizację!

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania przy lotnisku, nawet 5 złotych za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parkuj i Leć.

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowym, klimatyzowanym busem.

System internetowy Parkuj i Leć pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i planowany termin postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Book parking

Subscribe to our Newsletter

Zapisz się do Newslettera - a otrzymasz 5% rabatu na rezerwację